Jakość

Od początku istnienia firmy wierzyliśmy, że to właśnie jakość – zarówno urządzeń jak i obsługi oraz serwisu – jest najważniejsza. Zdajemy sobie sprawę, że klimatyzacji nie zakłada się co roku. W związku z tym przykładamy wielką wagę do jakości na każdym etapie produkcji. Zaczynamy od najlepszych dostępnych surowców, z których powstają podzespoły naszych urządzeń. Wszystkie linie produkcyjne AIRWELL są stale monitorowane a wytwarzane na nich urządzenia obięte surowymi normami i drobiazgową kontrolą jakości na każdym etapie produkcji. Robimy to po to, by mieć pewność że dołożyliśmy wszelkich starań by nasi klienci dostali do rąk jak najlepszy produkt. W końcu to dzięki zadowoleniu klientów i ich przychylnej opinii zyskujemy nowe rzesze zadowolonych odbiorców.
Nasze starania mające na celu utrzymywanie wysokich standardów znalazły potwierdzenie w kolekcji certyfikatów jakości (więcej na ten temat na stronie „certyfikaty”):

certyfikat eurovent
Certyfikat OSAS 18001 dla firmy Airwell
ISO 9000
certyfikat NF - pompy ciepła AIRWELL
certyfikat underwrites laboratories
certyfikat CSA Internationa

Poza produkcją i jakością samych urządzeń bardzo ważna jest dla nas obsługa klienta. Ważne jest nie tylko to jaki produkt dostanie ale też z jaką obsługą sie spotka. Toteż nasi specjaliści w każdym wypadku pomogą dobrać klimatyzację, doradzić odpowiednie dla danego projektu rozwiązania technologiczne, obliczyć potrzebną moc i ilość urządzeń. W razie potrzeby świadczymy też usługi z zakresu instalacji klimatyzacji oraz całościowy serwis. Wszystkie nasze urządzenia objęte są kilkuletnią gwarancją.