Certyfikaty

Produkty AIRWELL rozpoznawane są jako urządzenia o wysokiej niezawodności i długiej żywotności. Doskonała jakość oraz niestandardowo szeroka gama oferowanych urządzeń to mocne atuty firmy. Jako światowy koncern Airwell utrzymuje ten standard poprzez własne procedury testowania jakości oraz dzięki stałemu poddawaniu się kontroli zewnętrznych, niezależnych firm. Dzięki temu zarówno firma jak i jej klienci na całym świecie mogą mieć grwarancje na to, że urządzenia AIRWELL spełniają wszystkie normy.

Oto najważniejsze z naszych certyfikatów:

certyfikat eurovent
Airwell aktywnie uczestniczy w programie certyfikacji Eurovent – międzynarodowej organizacji zatwierdzającej produkty oraz ich poziom hałasu. Dane te opublikowane są w katalogu EUROVENT
Certyfikat OSAS 18001 dla firmy Airwell
Dbałość o kapitał ludzki przekłada się na jakość pracy. Certyfikat OSHAS 18001 dowodzi naszej troski o personel w dziedzinie bezpieczeństwa pracy. Dzięki utrzymywaniu najwyższych standardów możemy unikać urazów, chorób i wypadków.
ISO 9000
System zarządzania jakością AIRWELL jest zgodny z wymaganiami normy ISO 9000 – 2000, która uwzględnia wszystkie aspekty działalności biznesowej, od projektu do zamówień produktów, instalacji i serwisowania.
Jakość jest jednym z kluczowych czynników zapewniających satysfakcję klientów. ystem zarządzania jakością ISO 9001 grupy AIRWELL jest zatwierdzony przez AFAQ. Tet uznany międzynarodowo certyfikat zapewnia wysokie standardy jakości dla producentów.
ISO 14001 daje gwarancje, że grupa AIRWELL stosuje skuteczny system zarządzania środowiskowego, pozwalający na kontrolę wszystkich swoich działań, produktów i usług, które mają wpływ na środowisko.
certyfikat NF - pompy ciepła AIRWELL
Certyfikat stanowi gwarancję jakości i bezpieczeństwa pomp ciepła, zgodność z Europejskimi i światowymi normami wskaźnika pojemności cieplnej i poziomu akustycznego.
certyfikat underwrites laboratories
Produkty dystrybuowane w USA zatwierdzane są przez Underwrites Laboratories. ertyfikat obejmuje produkty, podzespoły, materiały i systemy pod kątem zgodności z określonymi wymaganiami.
certyfikat CSA Internationa
W USA produkty Airwell uzyskały certyfikat CSA na podstawie przeprowadzonych badań laboratoryjnych. Znak CSA jest akceptowany przez głównych sprzedawców, producentów i dystrybutorów na terenie USA i rynkach eksportowych całego świata.