Czym jest komfort powietrza?

Czyste powietrze jest istotnym czynnikiem wpływającym na nasze zdrowie!

klimatyzator - nagłówek

Zwróćmy uwagę na to, że kiedy jemy, śpimy relaksujemy się czy pracujemy przebywamy zazwyczaj w pomieszczeniach zamkniętych. W dobrze izolowanych budynkach spędzamy 80% naszego czasu i jesteśmy przeświadczeni, że powietrze w ich wnętrzach jest czyste. Tego przeświadczenia nie potwierdzają badania.
obrazek ukazujący źródła zanieczyszczenia powietrzaWręcz przeciwnie – zanieczyszczenia – grzyby, pyłki, bakterie, wirusy, alergeny, pleśnie – oddziałują na nasz organizm każdego dnia. Do tego sami przyczyniamy się do zwiększenia zanieczyszczenia wprowadzając do własnego otoczenia dym nikotynowy, opary z gotowania, farb, środków chemicznych, zanieczyszczenia z tkanin i dywanów oraz kurze (kurz to bardzo drobne cząstki piasku, ziemi, naskórka, substancji organicznych – doskonałe środowisko życia roztoczy). Do tego dokłąda się sierść naszych czworonożnych ulubieńców. Aktualne badania wskazują, że poziom zanieczyszczenia powietrza w budynkach jest 10 razy większy niż powietrza zewnętrznego! Zadaniem systemu Airwell AirCare jest wyeliminowanie większości zanieczyszczeń z powietrza, którym oddychamy. Pozytywnie wpłynie to na nasze zdrowie.

System Airwell AirCare skłąda się z zestawu zaawansowanych filtrów 2elektrostatycznych, fotokatalitycznych i antybakteryjnych wspomaganych przez bipolarny jonizator, którego zadaniem jest odtworzenie atmosfery świeżości powietrza panującej przy czystym wodospadzie w głębi lasu. AirCare to 3 systemy połączone w jeden mechanizm – dostarczający odpowiednio schłodzone, czyste powietrze dzięki któremu będziemy zdrowsi i zawsze pełni energii!

infografika - zanieczyszczenia w powietrzu

Jonizator w systemie Airwell AirCare pozwala użytkownikowi poczuć się bardziej energicznie. Uruchom jonizator w Twoim urządzeniu i rozkoszuj się schłodzonym, nasyconym jonami powietrzem!

tabela ze skutecznością filtracji w klimatyzacji