DZIĘKUJEMY ZA SPOTKANIE – FORUM WENTYLACJA SALON KLIMATYZACJA 2016

zdjęcie targiDziękujemy Państwu za udział w tegorocznej edycji Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszym stoisku, spotkania z Państwem oraz zainteresowanie naszymi produktami to dla nas duże wyróżnienie.

Wśród 64 zgłoszonych nowości w konkursie Najciekawszy Produkt 2016 mieliśmy okazję zaprezentować Państwu klimatyzator kanałowy DLS z unikalnym rozwiązaniem dystrybucji powietrza do sześciu pomieszczeń, oraz z możliwością indywidualnego sterowania temperaturą w każdym z nich dzięki inteligentnemu systemowi VAV (Variable Air Volume). Serdecznie dziękujemy za ogromne zainteresowanie jakie okazali Państwo naszemu produktowi oraz za wszystkie głosy jakie oddali Państwo na nas w konkursie.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

Już dzisiaj zapraszamy Państwa na kolejną edycję Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2017, gdzie będziemy mieli okazję zaprezentować Państwu kolejne innowacyjne rozwiązania.

logo targów