Nowy cennik klimatyzatorów AIRWELL 2019!

Zapraszamy do pobrania i zapoznania się z naszym najnowszym cennikiem klimatyzatorów AIRWELL. Dla naszych obecnych i przyszłych Partnerów mamy w tym roku nowe, niższe ceny, szeroką ofertę i nowoczesne urządzenia pracujące na ekologicznym czynniku R32. Zapraszamy do współpracy!

Więcej
Meksyk 2018 – Wyjazd integracyjno-szkoleniowy

Za nami kolejny, tradycyjny już, wyjazd integracyjno-szkoleniowy zorganizowany dla naszych kontrahentów. Tym razem spotkanie odbyło się w Meksyku i pozwoliło nam cieszyć się temperaturą, słońcem i wodą, kiedy w Polsce zimno i pada… Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Więcej
PROGRAM SZKOLEŃ TECHNICZNYCH

Najbliższe szkolenie odbędzie się 23/11/2018, osoby zainteresowane prosimy o kontakt.   9:00 -9:30   – Przywitanie Klientów, przedstawienie zarysu historycznego firmy, objaśnienie struktury spółki, przedstawienie kierunku rozwoju. 9:30-11:30   – Prezentacja typoszeregu monosplit oraz multisplit oraz najnowszych rozwiązań produktowych AIRWELL. 11:30-12:30 – Symulacja usterek, sposoby diagnozowania oraz odczytywanie parametrów podczas pracy układu. 12:30-13:00 – Przerwa na poczęstunek. 13:00-14:00 – Prezentacja układu MiniFlowLogic oraz FlowLogicIII. 14:00-15:00 – Odpowiedzi na pytania techniczne uczestników szkolenia.   Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną urządzenia:                – multi-splity z najnowszego typoszeregu YCZ;               – urządzenia typu split […]

Więcej
Nowy cennik urządzeń Airwell 2018 !!

Zapraszamy do pobierania nowego cennika urządzeń Airwell! Dostępny w zakładce „do pobrania” – tutaj

Więcej
Wyjazd integracyjno-szkoleniowy – Kuba 2017

W dniach 27.03 – 03.04.2017 PZK Hydropol-Dekor miał przyjemność po raz kolejny zaprosić najlepszych klientów na wyjazd integracyjno-szkoleniowy, który w tym roku odbywał się na „gorącej jak wulkan” Kubie. W ciągu tygodniowego pobytu nasi klienci mieli okazję zapoznać się z nową ofertą urządzeń Airwell na sezon 2017, jak również skorzystać z wielu atrakcyjnych form wypoczynku. W programie pobytu nie mogło oczywiście zabraknąć zwiedzania wyjątkowej stolicy Kuby – Havany, która nadal zachwyca swoim „rewolucyjnym” klimatem. Pozdrawiamy wszystkich uczestników wyjazdu i – mamy nadzieję – do zobaczenia w przyszłym roku, oby w jak najszerszym gronie.

Więcej
Otwarcie Akademii Airwell w Polsce.

Firma Hydropol-Dekor, od ponad dwudziestu lat generalny przedstawiciel firmy Airwell w Polsce, pragnie poinformować o otwarciu Akademii produktowej, w siedzibie firmy we Wrocławiu przy ulicy Cementowej 30. W dniach 19-20/12/2014 odbyło się pierwsze szkolenie prowadzone przez managera wsparcia technicznego Marcina Osińskiego wraz z przedstawicielami firmy z Francji: Gregor Convenant – opiekun sprzedaży, Joffrey Hayoun – wsparcie techniczne. Tematem szkoleń były : urządzenia VRF – MiniFlowLogicII, FlowLogicII; multi-splity z najnowszego typoszeregu YCZ; urządzenia typu Split z najnowszego typoszeregu YLD,YKD. Układy zainstalowano na mobilnych platformach pozwalających na pełny dostęp do agregatów. Uczestnicy szkoleń mieli możliwość zobaczenia oraz samodzielnego testowania klimatyzatorów. Otwarta Akademia […]

Więcej
Forum Wentylacji – Salon Klimatyzacji 2017

W dniach 7-8 marca w Warszawie odbyła się 15 edycja targów Forum Wentylacji – Salon Klimatyzacji 2017. Jubileuszowa edycja targów zbiega się w tym roku z 70-tą rocznicą założenia firmy Airwell. PZK Hydropol-Dekor jako generalny przedstawiciel marki Airwell na Polskę przygotował dla odwiedzających i naszych klientów stoisko, na którym prezentowaliśmy część z szerokiej gamy urządzeń Airwell. W ciągu dwóch targowych dni nasze stoisko odwiedziło wiele osób, które mogły zapoznać się z aktualną ofertą klimatyzatorów Airwell, podyskutować o warunkach współpracy , jak i poznać naszych pracowników. Wszystkim naszym gościom serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu i uwagi. Do zobaczenia za rok!

Więcej
Zapraszamy ! 15. Edycja Targów Forum Wentylacja 2017 – Salon Klimatyzacja 2017
Więcej
Wszystkiego Najlepszego w 2017 roku!

Wszystkim naszym klientom życzymy w 2017 roku szczęścia, zdrowia, powodzenia w życiu i w biznesie.

Więcej
Nowy cennik urządzeń Airwell 2016 !!

Zapraszamy do pobierania nowego cennika urządzeń Airwell! Dostępny w zakładce „do pobrania” – tutaj Cennik ważny od 11 lipca.

Więcej